ورود |
 

  
 

((( بنام پروردگار بخشنده و مهربان )))

سلام گرم و درود بی پایان ما به شما کاربر عزیز و گرامی.

مجموعه ( استودیو 57)  با هدفی مقدس و با استعانت ازپروردگار متعال و با کسب اجازه از شما بزرگواران، جسارت نه ، بلکه دروسی را که درمحضر شما سروران آموزش دیدیم ، باز پس میدهیم .

 باعلم به اینکه ما انسانها از دو بخش روح و جسم تشکیل شدیم ، و همانطوریکه جسم ما به آب، غذا و هوا نیاز دارد و نیز درزیبایی و سالم نگاه داشتن آن می کوشیم ، گزافه نیست اگر بگوییم که روح ما انسانهابیش از جسم نیاز به رسیدگی و سالم نگاه داشتن دارد .

( که جسم فانی و روح ماندگار است )

پس با این هدف و این نگاه بر آن شدیم تا با راه اندازی سایت مذکور گوشه ای ازوظایفمان را با یاری خداوند بزرگ انجام دهیم .

این سایت که هدفش انتشار معارف الهی است ، می کوشد تا با بهره گیری از اساتید و کارشناسان خبره در بخشهای علمی و مذهبی از جدیدترین یافته های دانشمندان جهان ونیز مقالات و مطالبی که کمتر به آن پرداخته شده و همچنین تولید کلیپهای مفرح و فیلمهای مستند علمی ضمن ایجاد اوقات خوش و مفرح برای شما عزیزان و نور چشمی های خداوند ، حضور خالق مهربان را بیش از پیش در زندگی مفیدتان احساس کنید 

قابل ذکر است که  فیلمها و مطالب این سایت  پس از گرد آوری ، تحقیق و پژوهش زیر نظر کارشناسان مذکوربررسی و پس از احراز سندیت آنها در اختیار نویسندگان قرار گرفته و سپس جهت تولیدآن اقدام میگردد .ضمنا اضافه میگردد  که ، کلیه فیلم ها و برنامه ها ی  موجود در سایت ، تولیدات و محصول  (استودیو 57)  بوده  ، قابل ذکر است که در صورت رونوشت برداشتن و پخش آن باذکر منبع بلا مانع میباشد .
یاد آوری میشود که سایت مذکور از نظرامنیتی و هر گونه آلودگی از فن آوری هایی از قبیل  همخوانی با کلیه سیستم عامل ها  همخوانی با انواع  نرم­افزارها مرورگرهای Compatibility Browsers از جمله  Internet explorer 7 به بالا .  . Fire fox .Google Chrome . Opera  و Safar  و نیز امنیت بالا ، معماری 5 لایه ، تعریف دوسطح امنیتی در سطح برنامه ، ایمن در مقابل حملات SQLInjection   ایمن در مقابل حملات Cross Site Seripling  بهره گرفته ، تا عزیزان بتوانند با آسودگی خیال از این سایت استفاده کنند .

استفاده و دانلود از این سایت  ( صد در صد رایگان ) میباشد . و همچنین جهت دانلود فیلمها سعی شده تا حتی المقدور از فرمتهایی استفاده شود که ضمن حفظ کیفیت آنها با حد اقل حجم در اختیار کاربران عزیز قرار بگیرد .

در اینجا ضمن تشکر و قدردانی از شما بزرگواران ، از همه شیفتگان راه خدا و موئمنین هنرمند جهت همکاری با سایت دعوت بعمل میآید و بدیهی است از پیشنهادات و راهنماییهای سازنده شما و نیز مشارکت در این وادی استقبال شده تا بتوانیم سایتی در خور و شایسته معارف الهی ارائه دهیم .

در پایان عوامل  و خاد مان  این مجموعه را از دعای خیرتان فراموش نکنید .

        همیشه سر افراز و سربلند باشید .     مجموعه استودیو 57 ( مستند )

  
 
  
طراحی سایت توسط